Tenemos una solución para emprendedores que buscan un contador.

0
635

Początkowe lata w każdym biznesie są różne. Trzeba być jednak zdeterminowanym i upartym na sukces. W obecnych czasach gdzie konkurencja jest duża znalezienie klienta nie należy do prostych spraw. My jednak postanowiliśmy pomagać klientom indywidualnym oraz biurom rozliczeniowym po prostu zacieśniać miedzy nimi stosunki aby rozpoczęli ze sobą współpracy. Jak do tej pory nasze działania cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Coraz to więcej klientów indywidualnych zgłasza się do naszej firmy prosząc o doradztwo w znalezieniu sumiennego biura rozliczeniowego w ich miejscowości. Naszą misję realizujemy dzień po dniu w naszej codziennej pracy. Do wszystkich klientów podchodzimy indywidualnie oraz dokładamy dużych starań, aby sprostać ich oczekiwaniom. Porównaj ceny i cenniki usług księgowych w kilku biurach rachunkowych w twoim mieście – sprawdź tutaj – biuro rachunkowe Znany Księgowy . Celem naszego biura księgowego jest pomoc w osiąganiu sukcesu przez naszych klientów. Elastyczne podejście do każdego klienta pozwala na indywidualne ustalenie dogodnych warunków współpracy, dzięki czemu usługi księgowe prowadzone są na najwyższym poziomie. Powierzone nam zadania wykonujemy zgodnie z ustalonym harmonogramem. Podczas współpracy jesteśmy do państwa dyspozycji, tak by na bieżąco informować o przeprowadzanych przez nas pracach.

Zaufaj fachowcom księgowości. Sprawdź ofertę naszego biura rachunkowego.

Nasza praca na rzecz przedsiębiorców polega na: prowadzenie ksiąg handlowych (pełna księgowość), prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów, sporządzanie deklaracji cit, pit i vat, prowadzenie ewidencji przychodów na potrzeby ryczałtu ewidencjonowanego, przygotowanie rocznego zeznania podatkowego, opracowanie ewidencji środków trwałych, wraz z miesięcznym naliczaniem amortyzacji, obliczanie comiesięcznych lub kwartalnych zaliczek na podatek dochodowy od osób fizycznych i od osób prawnych, przygotowanie ewidencji dla potrzeb rozliczenia podatku vat, rozliczanie transakcji wewnątrzwspólnotowych unii europejskiej i innych transakcji zagranicznych. Ponadto nasza oferta zawiera kadry i płace. W dziedzinie proponujemy przedsiębiorcy: opracowanie miesięcznych list płac, sporządzanie corocznych informacji o dochodach, przygotowanie oraz rozliczanie umów cywilno-prawnych, kontraktów, opracowanie deklaracji rozliczeniowych do zus, kompleksowe prowadzenie akt osobowych, zgłaszanie i wyrejestrowywanie pracownika w zus, optymalizacja obciążeń w zakresie ubezpieczeń społecznych, obsługa pfron. Gwarantujemy atrakcyjne ceny naszych usług i promocje dla nowych przedsiębiorców. Zapraszamy do kontaktu i do wizyty w naszym biurze rozliczeniowym. Zadzwoń do nas lub napisz.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę.