Drewniana mapa jako elegancki dodatek do biura

0
73

Powierzchnie biurowe kojarzą się z surowością. Miejsce pracy tysięcy ludzi bardzo często pozostaje przestrzenią zimną, minimalistyczną, pozbawioną jakichkolwiek akcentów dekoracyjnych. Bardzo wielu ludzi wychodzi z założenie, że skoro jest to tylko miejsce pracy, to nie należy poświęcać czasu na jego upiększanie. Uważają, że specjalnie aranżowanie przestrzeni, jest całkowicie pozbawione sensu. A tymczasem, o ileż przyjemniej pracuje się w miejscu, w którym oprócz biurka i sterty papierów, stoi na nim roślinność, zdjęcie naszej rodziny, może jakieś pamiątki, które mają dla nas duże znaczenie. To samo tyczy się ścian. Zamiast białych, pustych ścian, które nijak nie pomagają w koncentrowaniu się na zadaniach, mieć ściany, na których wiszą plakaty z interesującymi sloganami, obrazy sławnych malarzy, a może akcenty podróżnicze w postaci drewnianej mapy?

Co to jest drewniana mapa świata? 

Jest to element dekoracyjny, wykonany całkowicie ręcznie z wysokiej jakości lakierowanej sklejki. Mapa świata na ścianę wykonana jest w Polsce w kilku kolorach. Dostępny jest w jasnym, naturalnym kolorze drzewa oraz w barwach nieco cieplejszych, przypominających barwę orzecha i dębu. Możemy także znaleźć mapę świata w kolorze ciemnego hebanu.

Dzięki bogatej kolorystyce tego rodzaju dekoracja może się wkomponować, niemalże w każde wnętrze, bez względu na jego tonację.

Drewniana mapa świata może być dodatkiem do wnętrza osób, które kochają podróże. Można na niej, za pomocą znaczników, oznaczyć miejsca, planowanych wakacji. Może to zadziałać na pracownika biura motywująco i jednocześnie odstresowująco. Wizja przyszłych celów podróży może pobudzić kreatywność i pracowitość.

Czy mapa świata występuje tylko w jednym rozmiarze?

Mapa świata na ścianę występuje w trzech różnych rozmiarach i grubościach. Bez względu na wielkość pomieszczenia, drewniana mapa świata ma możliwość znaleźć się jako element dekoracyjny w biurze o zarówno dużym, jak i małym metrażu. Oprócz tradycyjnego pakietu, zawierającego mapę świata z opisami państw i wysp, dostępne są także wersje rozszerzone, zawierające podpisy oceanów, róże wiatrów, samoloty i statki.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę.